SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2014. május
Konfuciusz Intézet 2014. május

Zagrab3

Május 23-án Zágrábban került megrendezésre a Közép-Kelet Európai Rektorok, Konfuciusz Intézetek és Sinológusok Kerekasztal-Megbeszélése.

Liu_eloadas

Teltház fogadta Liu Zhi-t, a Kínai Nagy Fal Étterem mesterszakácsát, aki különleges zöldségszobrász tudományával örvendeztette meg az érdeklődőket.

Kodolanyi_kiemelt

2014. május 9-én a Kínai Nagykövetség felkérésére az SZTE Konfuciusz Intézet, illetve budapesti kínai nyelvoktatási központja, a Kodolányi János Főiskola szervezésében került sor a 13. Kínai Nyelvi Híd – Egyetemisták Nyelvi Versenye magyarországi elődöntőjére.

China-economykiemelt

Dr. P. Szabó Sándor a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Kínai Közigazgatás- Gazdaság- és Társadalomkutató Központ vezetője, a Keleti Nyelvek Iskolája szakmai igazgatója