SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2013. június
Konfuciusz Intézet 2013. június

konfuciusz_diszeloadas

Június 5-én a kínai-magyar barátság jegyében az Új Világhíd Alapítvány és a Szegedi Tudományegyetem Konfuciusz Intézet ünnepi táncelőadást szervezett Zhou Tienong, a Kínai Népi Gyűlés alelnökének tiszteletére.

Shanghai egyetemek oktatási kiállítása az SZTE-n

A következő esztendők során bővülhet a hallgatói csereprogram rendszere Magyarország és Kína, Shanghai és Szeged között.

kallig

Az SZTE Konfuciusz Intézet a hatalmas érdeklődésre tekintettel négy alkalmas kalligráfia kurzust indít az érdeklődők számára.

orokke_tarto_pillanat

Minden érdeklődőt szeretettel várunk az egyik legnépszerűbb kínai tévéfilm-sorozat hatalmas sikert arató mozifilm-változatára és egyben folytatására!

kinai_orvoslas1

Égen és Földön mindent a folyamatos változás jellemez: tavasszal életre kelnek a dolgok, nyáron kiteljesednek, ősszel fogyatkoznak, télen pedig elraktározódnak. Azoknak az embereknek, akik hosszú, egészséges életet szeretnének, szintén a folyamatos változás tükrében kell élniük.