SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2013. június

Díszelőadás Zhou Tienong, a Kínai Népi Gyűlés alelnökének tiszteletére

konfuciusz_diszeloadas

Június 5-én a kínai-magyar barátság jegyében az Új Világhíd Alapítvány és a Szegedi Tudományegyetem Konfuciusz Intézet ünnepi táncelőadást szervezett Zhou Tienong, a Kínai Népi Gyűlés alelnökének tiszteletére.

2013. június 19.

Díszelőadás Zhou Tienong, a Kínai Népi Gyűlés alelnökének tiszteletére
A rendezvényen készült képek ide kattintva tekinthetőek meg.
A köszöntőt dr. Ujhelyi István, a Magyar Országgyűlés alelnöke, az Új Világhíd Alapítvány tiszteletbeli elnöke és a Konfuciusz Intézet elnöke mondta.

Az esten korábban a Shanghai Expón már nagy sikerrel bemutatkozó ExperiDance Produkció lépett fel, és rendkívül látványos, izgalmas műsorával szórakoztatta a nagyérdeműt. A rendezvényen 300 meghívott vendég vett részt: magyarok és kínaiak, üzletemberek, politikusok, sinológusok és kínai területen dolgozó szakemberek egyaránt jól szórakoztak az est folyamán. A vendégek a műsor közben a Wunderlich pincészet borait kóstolhatták meg.