SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2017. június
Konfuciusz Intézet 2017. június

Csoportkep

2017.június 19-23. között Szegeden, a Szent-Györgyi Albert Agórában, nagy sikernek örvendett az SZTE Konfuciusz Intézet által első alkalommal szervezett óvodásoknak és alsó tagozatos iskolásoknak szóló kínai nyelvű Panda Tábor.

Egészség Kapuja konferencia

Budapest adott otthont 2017. június 19-én és 20-án a Kína és tizenhat Közép-Kelet Európai ország képviselőinek részvételével zajló „Egészség Kapuja” egészséggazdasági konferenciának és kiállításnak, amelyen a Szegedi Tudományegyetem és az SZTE Konfuciusz Intézet is képviseltette magát.

Makói Általános Iskola

Az SZTE Konfuciusz Intézet részt vett a 2017. június 15-én (csütörtökön) a Makói Általános Iskolában szervezett Kína Napon, ahol számos érdekes és változatos programokkal készült az iskola kisdiákjai számára.

thai_chi

2017. június 6-án (szerda) az SZTE Konfuciusz Intézet Tai Chi bemutatót tartott a Rektori Hivatal előtti Dugonics téren.