SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2015. június
Konfuciusz Intézet 2015. június

Kalmar_Eva_konfuciusz_teahaz

2015. június 24-én, szerdán este, igazán illusztris vendége volt a Konfucius Teaháznak, hiszen a neves szegedi matematika professzor, Kalmár László lánya, Kalmár Éva sinológus, műfordítóval beszélgetett Mohr Richárd, az Szegedi Tudományegyetem Konfucius Intézet magyar igazgatója.

1

Az SZTE Konfuciusz Intézet tandíjmentes kínai nyelvtanfolyamokat indít az érdeklődők számára.

teahaz

Decemberben, hagyományteremtő céllal szervezte meg az SZTE Konfuciusz Intézete a Szegedi Közéleti Kávéházzal közösen a Konfuciusz Teaházat, amelynek akkor óriási sikere volt. A rendezvény június 24-én délután 5 órakor folytatódik a Rektori Hivatal Dísztermében.