SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2014. szeptember
Konfuciusz Intézet 2014. szeptember

Bor tér

2014. szeptember 20-án, péntek este 17:00 és 18:00 óra között, a Bor Fesztivál alkalmával az SZTE Konfuciusz Intézet munkatársai, kínai tanárai és önkéntes diákjai fergeteges varieté műsort varázsolt a Dóm térre!

halfesztival

A Konfuciusz Intézet idén is megjelent a Nemzetközi Halfesztiválon!

oszkozep

Fergeteges hangulatú Őszközép Ünnepet és egyúttal szezonkezdő partit tartottunk az SZTE Konfuciusz Intézetben! A képek magukért beszélnek… sajnálhatja, aki nem jött el.

koi_napja

Várunk mindenkit sok szeretettel az SZTE Konfuciusz Intézet által szervezett egész napos szabadtéri kulturális programjára, Szegeden első és nem utolsó alkalommal megrendezett Konfuciusz Intézetek Napjára!

mid-autumn-festival-graphic_1

Az SZTE Konfuciusz Intézet szeptember 4-én barátaival, diákjaival ünnepli együtt az ősz beköszöntét, a családi és baráti összetartozás ünnepét. A kínai hagyomány szerint az évnek ezen a napján a legkerekebb, a legteljesebb a Hold az égen.