SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2016. november
Konfuciusz Intézet 2016. november

painted

Lassan beköszönt a rosszidő, így a szabadtéri programok után egy igazán pihentető benti programmal kedveskedünk Önöknek, ugyanis 2016. december 5-én (hétfő) 17.00 órától a Rektori Hivatal 5-ös termében ismét Film Klubbal várjuk kedves vendégeinket.

kallig

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy Horváth Janisz tanár úr „Játék a vonalakkal – Kínai kalligráfia” előadásának tervezett 2016. december 1-jei (csütörtök) időpontja megváltozott.

Ip_Man_kezdo

Az SZTE Konfuciusz Intézet újabb mozi-estre invitálja az érdeklődőket 2016. november 16-án (szerdán), 17.00 órai kezdettel a Rektori Hivatal 5-ös termébe, ahol az Ip Man kínai harcművészeti film kerül vetítésre.

show_us

Ismét itt a lehetőség, hogy megmutasd magad, bizonyítsd, hogy mit tudsz, hiszen decemberben az SZTE Konfuciusz Intézet „Chinese Talent Show-t”, azaz kínai tehetségkutató versenyt rendez valamennyi kínaiul tanuló hallgatója számára.
Plakat_ip (315 KB)