SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2013. május

Az SZTE Konfuciusz Intézet először adott otthont a HSK kínai nyelvvizsgának

HSK-nyelvvizsga

2013. május 12-én, vasárnap első alkalommal került sor a Kínai Állam hivatalos nyelvvizsgájára Szegeden, a Konfuciusz Intézetben. Ezúttal alapfokú 1-es és 2-es szintű, szóbeli (HSKK) és írásbeli (HSK) vizsgára jelentkezhettek hallgatóink.

2013. május 15.

HSK-nyelvvizsgaTanáraink szakszerű irányításával zökkenőmentesen zajlott előbb az írásbeli, majd a délután folyamán a szóbeli vizsgarész. A Szeged első kínai nyelvvizsgáján részt vevő hallgatóink – akik mindannyian felnőtt nyelvtanfolyamaink résztvevői – remekül teljesítettek, és várhatóan egy hónapon belül értesülnek a minden bizonnyal kiváló eredményeikről.

A következő HSK vizsga időpontja előre láthatólag ez év decembere, ahol reményeink szerint még több nyelvtanulónk vállalkozik kínai nyelvtudásának felmérésére!