SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2020. szeptember
Konfuciusz Intézet 2020. szeptember
Poster_HUN (755 KB)

mid-autumn-festival-mooncake-lanterns

2020. október 4 -9. között online Kínai Őszközépünnepet és Konfuciusz Napot szervez az SZTE Konfuciusz Intézet.

Konyvbemutato-kiemelt

Könyvbemutatót tartottak szeptember 23-án az SZTE Gazdaságtudományi Karon, melynek szervezésében a SZAB Gazdasági Bizottsága is közreműködött, és az SZTE Konfuciusz Intézet támogatta. A „Japán, kínai és koreai üzleti kultúra” című könyvet a négy szerző személyesen ismertette a nagyközönséggel. A moderátor szerepét Dr. Garamhegyi Ábel, a GTK oktatója töltötte be.

teahaz

2020. október 14-én, szerda, 17 órakor a Szegedi Közéleti Kávéházzal közös szervezésben ismét Konfuciusz Teaház.

tea2

2020. szeptember 22-én, kedd, 17 órakor a Szegedi Közéleti Kávéházzal közös szervezésben ismét Konfuciusz Teaház.

Konyvbemutato_esemeny_form

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán mutatják be a távol-keleti üzleti kultúrát bemutató kötetet.