SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2016. május
Konfuciusz Intézet 2016. május

Panda Nap

Május 29-én, Gyereknapon, ismét megrendezésre került a Konfuciusz Intézet szervezésében a Panda Nap, amely hatalmas sikernek bizonyult, hiszen több, mint 200-an vettek részt rajta.

panda

Idén Gyereknapon, azaz május 29-én ismét megrendezésre kerül a Panda Nap a szegedi Vadasparkban.

Konfuciusz Vago Istvan

2016. május 17-én került megrendezésre a Konfuciusz Teaház a Rektori Hivatal Dísztermében, a rendezvény vendége Vágó István kvízprofesszor, televíziós műsorvezető volt.

vago-istvan

2016. május 17-én (kedden) 17:00 órától megrendezésre kerül a Konfuciusz Teaház következő eseménye a Rektori Hivatal Dísztermében, melynek vendége Vágó István kvízprofesszor, televíziós műsorvezető és szerkesztő lesz.

Kalmar_Eva_konfuciusz_teahaz

2016. május 19-én, 17.00 órától a Kínai kaleidoszkóp előadás-sorozatának következő vendége Kalmár Éva sinológus, műfordító, szerkesztő, egyetemi, valamint főiskolai oktató.

koerdo_kina

Az SZTE Konfuciusz Intézet újabb mozi-estre invitálja a kedves érdeklődőket 2016. május 11-én (szerdán), 17.00 órai kezdettel a Rektori Hivatal 5-ös termébe, ahol ezúttal egy magyar-kínai dokumentumfilm-sorozat első részével ismerkedhetnek meg a nézők.

balo

2016. április 26-án, 17.00 órai kezdettel ismét megrendezésre került népszerű program-sorozatunk a Konfuciusz Teaház. Ez alkalommal Baló Júlia televíziós műsorvezetőt köszönthették a nézők.

Mahjong est

Idén is folytatódnak a tavalyi évben már sok érdeklődőt vonzó Madzsong-estek.