SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI legújabb hírek

„Chinese Talent Show” - kínai tehetségkutató verseny egyetemista hallgatók számára

Chinese Talent Show

Idén decemberben az SZTE Konfuciusz Intézet „Chinese Talent Show-t”, azaz kínai tehetségkutató versenyt rendez valamennyi kínaiul tanuló egyetemi hallgatója számára, a 2020. évi Chinese Bridge országos kínai nyelvi verseny elődöntőjeként.

2019. november 25.

A verseny kiírás szerint először két percen keresztül kell beszélned az alábbi témában: A kínai nyelv végtelen lehetőségei

Ezt követően tehetségedet bármilyen szabadon választott kínai műfajban megcsillogtathatod: verset mondhatsz, énekelhetsz kínai slágereket, legyezőtáncot járhatsz, kung-fu bemutatót tarthatsz vagy akár táncra is perdülhetsz.

De ha más művészeti ágban vagy tehetséges, azt se titkold el előlünk!

Jelentkezz még ma, akár személyesen az Intézet titkárságán vagy írj a központi e-mail címre: konfuciusz@rekt.szte.hu

Jelentkezési határidő: 2019. december 10.

Cseppet se aggódj, a sikeres felkészülésben tanáraink örömmel segítenek Neked! Ne hagyd ki ezt a lehetőséget, legyél te a következő magyar sztár Kínában!

Időpont: 2019. december 17. (kedd) 16:00
Helyszín: SZTE Konfuciusz Intézet tanterem (Rektori Hivatal Fszt. 13.)

Aki esetleg nem tud személyesen eljönni, az december 10-ig videófelvételen megküldött előadásukkal (beszéd + tehetségszám) vehetnek részt a versenyen.