SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2019. október

Kínai Üzleti Nyelvvizsga (BCT ) az SZTE Konfuciusz Intézetben

BCT_FB

Magyarországon kizárólag az SZTE Konfuciusz Intézet és a Budapesti Gazdasági Egyetem közös szervezésében kerül megrendezésre a BCT, azaz a Kínai Üzleti Nyelvvizsga.

2019. október 03.

A nyelvvizsga időpontja: 2019. november 17.
Helyszíne: BGE KKK (1165 Budapest, Diósy Lajos u. 22-24.)

Jelentkezési és befizetési határidő: 2019. október 21.

A regisztráció és a befizetés menete:

1. Online regisztráció a www.chinesetest.cn oldalon. Töltse fel a regisztrációhoz szükséges személyes adatait, illetve egy olyan igazolványképet, amelynek háttérképe fehér vagy világos színű. Felhívjuk minden jelentkező figyelmét, hogy bármilyen más profilkép esetén elutasításra kerül a jelentkezés! Abban az esetben is, ha a nyelvvizsgadíj már befizetésre került. AZ SZTE Konfuciusz Intézetnek nem áll módjában visszafizetni a nyelvvizsgadíjat!

Végül ellenőrizze az adatok helyességét, majd végül kattintson a mentés gombra.

Az írásbeli és a szóbeli nyelvvizsgára külön-külön kell regisztrálni!

2. A nyelvvizsga díjának befizetéséhez a BGE Külkereskedelmi Kar Nyelvi Tanszékén kell csekket kérni. A csekket kizárólag postai úton lehet befizetni, banki átutalásra nincs lehetőség! Az írásbeli és a szóbeli nyelvvizsga díját külön csekken kell befizetni.

3. A befizetett csekk beszkennelt feladóvevényét kérjük a konfuciusz@rekt.szte.hu e-mail címre küldjék el. Csak ezen e-mail címre elküldött csekket áll módunkban elfogadni, személyes bemutatásra nincs lehetőség.

További információ és felvilágosítás a konfuciusz@rekt.szte.hu email címen vagy az alábbi telefonszámon:

Nyelvvizsga szint

Vizsgadíjak