SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2015. július

Lótusz Napok a szegedi Füvészkertben

lotusz

2015. augusztus 1-én (szombat) 11:45 órakor Mohr Richárd igazgató úr előadást tart a Lótusz Napokon a Szegedi Tudományegyetem Füvészkertjében.

2015. július 28.

Sok szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt 2015. augusztus 1-én (szombaton) 11 óra 45 perctől a Szegedi Tudományegyetem Füvészkertjébe, ahol Mohr Richárd az SZTE Konfuciusz Intézetének igazgató ura egy izgalmas utazásra invitálja a hallgatóságot „Varázslatos Kína” című előadásában.

Az immár hagyománnyá vált Lótusz Napok rendezvénysorozat 2015. augusztus 1-2. között kerül megrendezésre, ahol szebbnél szebb látnivalóval várják az ide látogató közönséget a kert munkatársai, többek között a csodás lótuszok virágaival.

Ennek keretén belül kerül sor Mohr igazgató úr előadására, aki igyekszik megmutatni a hallhatóságnak, Kína milyen csodálatos természeti adottságokkal rendelkezik, illetve hogy a kínai kultúrában milyen szerepet tölt be a lótusz, mint szimbólum.

Várjuk Önöket!