SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2014. szeptember

Sikeres kínai varieté műsort varázsolt a Bor Térre az SZTE Konfuciusz Intézet!

Bor tér

2014. szeptember 20-án, péntek este 17:00 és 18:00 óra között, a Bor Fesztivál alkalmával az SZTE Konfuciusz Intézet munkatársai, kínai tanárai és önkéntes diákjai fergeteges varieté műsort varázsolt a Dóm térre!

2014. szeptember 25.

A fesztivál jó hangulatát nem csak a finomabbnál finomabb borok sokasága garantálta, hanem a magyarok számára szokatlan, ámbár különleges kínai pop-zene és tánc tette egyedülállóvá az eseményt.

Sikeres kínai varieté műsort varázsolt a Bor Térre az SZTE Konfuciusz Intézet! 2014.09.20./Successful Chinese varieté show at Wine Festival by SZTE Confucius Institute! 20 September 2014
Galéria

Az előadás olyannyira sikeres volt, hogy nemcsak kínai tanáraink, hanem számos vállalkozó szellemű érdeklődő is dalra fakadt és táncra perdült a Dóm téren. Mindeközben Mohr Richárd az SZTE Konfuciusz Intézet magyar igazgatója Kínáról kérdezte a jelenlévő vendégeket.

Nagy meglepetésünkre volt, aki kínaiul válaszolt, és nem is akárhogy! ;)

Köszönjük, hogy olyan sokan eljöttetek!

Várunk mindenkit sok szeretettel a következő rendezvényen is!