SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2016. szeptember
Konfuciusz Intézet 2016. szeptember

Kalmar_Eva_konfuciusz_teahaz

Sajnálattal értesítjük Önöket, hogy a 2016. október 5-re tervezett Kínai Kaleidoszkóp rendezvényünk Kalmár Éva műfordító asszonnyal elmarad.

cultura-kina-sarkany

Idén is megrendezésre kerül a Konfuciusz Intézetek Napja, melynek 2016.szeptember 24-én (szombat) a Szent-Györgyi Albert Agóra ad otthont.

kalligrafia

Idén ősszel Intézetünk kedvelői megismerkedhetnek Horváth Janisz kalligráfus mesterrel, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem tanárával. A hangzhoui Kínai Művészeti Akadémián szerzete képesítését. Emellett grafikusként, valamint tipográfusként is tevékenykedik.

2016. szeptember 08.

holdsuti

2016. szeptember 15-én (csütörtökön) 17.00 órától sok szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt az idei ősz első Teaházára. Ezen alkalomból a Szent-Györgyi Albert Agóra ad otthont rendezvényünknek.

Kínai halászlé

2016. szeptember 3-án az SZTE Konfuciusz Intézet immár negyedik alkalommal vett részt a Nemzetközi Tiszai Halfesztiválon. A hagyományokhoz híven az Intézet tanárai és diákjai várták a kínai ízek kedvelőit és az érdeklődőket a Konfuciusz Intézet standjánál.