SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2019. március

Pályázati felhívás: 7 évtized – 7 hónap

7evtized

Magyarország pekingi Nagykövetsége és a Pekingi Magyar Kulturális Intézet a magyar-kínai diplomáciai kapcsolatok felvételének 70. évfordulója alkalmából 7 évtized – 7 hónap elnevezéssel versenyt hirdet a Kínában magyarul tanulók, illetve a Magyarországon kínaiul tanulók körében.

2019. március 05.

A jelentkezők feladata minden hónapban egy-egy évtized magyar-kínai kapcsolatainak egy-egy történetének feldolgozása kreatív formában, ami lehet esszé, képregény, digitális kép vagy mozgókép magyar és kínai szöveggel egyaránt ellátva.

A verseny időtartama 2019. március 1-szeptember 30.

A legjobb hét pályázó tabletet nyer.

A verseny eredményeként született kiemelkedő munkákból kiadvány készül, mely idén októberben kerül kiadásra.

A pályázati felhívás innen tölthető le.