Szegedi Tudományegyetem Ahol tudás és szándék találkozik

Szervezeti felépítés  --  Központi szolgáltató egységek  --  SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2015. november
SZTE Nyílt Nap – Ablak a Világra

Konfuciusz nyilt nap

2015. november 25-én a Szegedi Tudományegyetem Konfuciusz Intézete részt vett a Szegedi Tudományegyetem középiskolásoknak szóló nyílt napján. Nagy örömünkre szolgált, hogy rengetegen érdeklődtek a kínai kultúra, a kínai nyelvtanulás és a Kínába szóló ösztöndíjak iránt.

Az eseményen azok a diákok, akik helyesen kitöltötték a kérdőívünket, az Intézet nevével és logójával ellátott tollat, ceruzát és bögrét nyerhettek. Munkatársaink reggel 8:30-tól délután 15.00-ig a helyszínen voltak, reméljük ez idő alatt minden érdeklődő kérdéseire sikerült megfelelő választ adnunk!

SZTE nyílt nap

Amennyiben bármi kérdésük felmerülne Kínával, a kínai nyelvoktatással, tanfolyamokkal és ösztöndíjakkal kapcsolatban, jelezhetik azokat a központi e-mail címünkön, vagy személyesen is megkereshetnek minket a Rektori Hivatalban. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!