SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2015. szeptember

Kínai őszközép ünnep és Konfuciusz Teaház

holdsuti

2015. szeptember 28-án a Pekingi Idegennyelvi Egyetem művésztársulata Szegedre látogat, hogy egy különleges előadássorozattal kápráztassa el a nézőket. Az előbb említett felsőoktatási intézményből több mint 400 nagykövet, közel 1000 konzul és körülbelül 100 miniszter került már ki az évek során. A tartalmas programot az egyetem munkatársai, valamint a Szegedi Tudományegyetem Konfuciusz Intézet biztosítják majd.

2015. szeptember 24.

ŐszközépRendezvényünkön felcsendülnek majd távol-keleti népdalok, megismerkedhetnek a pekingi opera különös képi és zenei világával, valamint látványos harci jelenetek szemtanúi is lehetnek majd az érdeklődők. Ha még nem kóstolták a híres kínai holdsüteményt, akkor ne hagyják ki ezt a remek lehetőséget, hogy a látványos előadások mellett távol-keleti ínyencséggel is kényeztethessék a gyomrukat.

Várunk minden érdeklődőt szeretettel a jövő hét hétfőn 17:00-kor kezdődő rendezvényünkön az Szent-Györgyi Albert Agórában!