SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2015. szeptember

Kínai halászlé is lesz a halfesztiválon

Kínai halászlé

2015. szeptember 5-én, 10.00 órától ismét nemzetközivé varázsolja az SZTE Konfuciusz Intézete a pénteken nyíló Halfesztivált. Az intézetünk idén már harmadik alkalommal vesz részt a rendezvényen, ahol a kínai halászlé mellett más keleti ételeket is megkóstolhatnak a látogatók.

2015. szeptember 02.

kep5A hagyományokhoz híven az intézetünk tanárai és diákjai idén is várják a kínai ízek kedvelőit, valamint a keleti gasztronómiát megismerni akarókat a Halfesztiválon.

Gyere el szombaton a rendezvényen a sátrunkhoz és cserébe mi megmutatjuk, hogy milyen finom az igazi kínai halászlé. A Szegeden tanuló kínai hallgatók mellett várunk minden kíváncsi szegedit is, aki szívesen megkóstolná a különleges keleties ízeket.