SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2014. január

Wolf Csaba: Egy főtt tojás naplója – A Napfény Városából Hainan-sziget homokjáig című előadása március 27-én 17:30-tól

Wolf_Csaba_kezdo

Az előadás egy volt szegedi diák élménybeszámolója arról, hogyan jutott Kínába 19 évesen; mesél a kínai egyetemi éveiről, a 80-as, 90-es évek Pekingjéről.

2014. január 14.

Beszélni fog arról, hogyan lett a Ságvári Gimnázium kézilabdásából a keleti harcművészetek mestere. Elmondja, milyen volt vezető gazdasági diplomataként szolgálni hazája érdekeit a Távol-Keleten a 90-es években és a közelmúltban. Az előadás életszerű, közvetlen, helyenként humoros, könnyed élménybeszámoló lesz.

Időpont: 2014. március 27. (csütörtök) 17:30 óra

Helyszín: SZTE Konfuciusz Intézet

Wolf Csaba a Deloitte nemzetközi könyvvizsgáló és tanácsadó cég közép-kelet-európai Kína divíziójának vezető tanácsadója, korábbi vezető külgazdasági szakdiplomata, 4. danos taekwon-do mester, nemzetközi instruktor és nem utolsó sorban volt Ságváris diák.