SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2014. december

Diplomaosztó ünnepség az SZTE Jogi Karon

Gateway diplomaosztó

December 15-én diplomaosztó ünnepséget tartott az SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, amelyen részt vett Dr. Cao Hang kínai igazgató és Mohr Richárd magyar igazgató.

2014. december 19.

Diplomaosztó ünnepség a jogi karon 2014. december 15. / Graduation ceremony at the Faculty of Law at University of Szeged 15 december 2014
Galéria
A "Gateway: Central-European Legal Studies" programon 21 kínai hallgató - köztük az SZTE Konfuciusz Intézet társegyetemének, a SISU-nak a hallgatói - vehették át az oklevelüket. A programot az SZTE Állam- és Jogtudományi Kara az SZTE Konfuciusz Intézet elnökének, Dr. Ujhelyi Istvánnak a segítségével hozta létre, és a képzésben részt vevő hallgatók azóta is folyamatos támogatást kapnak szegedi életükhöz a Konfuciusz Intézettől.