SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2013. január

Holdújévi Fesztivál a Millenárison február 10-én

2013_fesztival_konfuciusz

2013. február 10-én beköszönt a kínai újév, a kígyó-éve. Ennek megünneplésére egész napos holdújévi fesztivál kerül megrendezésre a budapesti Millenárison.

2013. január 17.

A PrimeTime Communications és a Kínai Kulturális és Művészeti Központ szervezésében megvalósuló fesztiválon az SZTE Konfuciusz Intézet is színes és izgalmas programokkal várja az érdeklődőket délelőtt 10:00 órától este 18:00 óráig. A résztvevők elsajátíthatják a kínai kalligráfia-készítés/-festés alapjait, a vállalkozó kedvűek pedig Kína-kvízjátékunkon értékes nyereményeket nyerhetnek. Az érdeklődők beöltözhetnek hagyományos kínai ruhákba, fotósunk pedig gondoskodik arról, hogy a varázslat, az emlék örökre megmaradjon. Mindezen programokon felül Intézetünk standjánál az érdeklődőknek a legújabb Huawei tableteken nyílik lehetősége változatosabbnál változatosabb kínai oktatóprogramokat kipróbálni.

A napot a Guangxi Akrobata Művészegyüttes este 19:00 órakor kezdődő fellépése koronázza meg.

További résztvevők a Fesztiválon a teljesség igénye nélkül:

• Budapesti Corvinus Egyetem Kína Központ
  • ELTE Konfuciusz Intézet
  • Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  • Rizspalánta Alapítvány
  • Magyar ChanWu Szövetség
  • Közép-Európai Hagyományos Kínai Orvoslás Szervezet

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!