SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2013. december

Szupersztárok az SZTE Konfuciusz Intézetben!

konfuciusz_karaoke

Az SZTE Konfuciusz Intézet második alkalommal rendezte meg tehetségkutató karaoke versenyét, melyre egyéni és csoportos indulók összesen 13 versenyszámmal neveztek.

2013. december 04.
 Superstars in the Confucius Institute at the University of SzegedA gimnazista, egyetemista és felnőtt korosztály előadásait négytagú zsűri bírálta el: Szentmártoni Lívia és Zhang Xuemei igazgatókon kívül Li Qing és He Min tanárnők véleményezték a versenyzők teljesítményét. A zsűri három harmadik, két második és egy első díjat osztott ki. Valamennyi helyezettet elért versenyző természetesen hangjával és nem utolsó sorban feledhetetlen „performanszával” tette emlékezetessé a délutánt. Az első helyezett Horányi Nóra szerezte meg Yueliang daibiao wode xin című dalával.

Valamennyi helyezettnek, egyben valamennyi résztvevőnek gratulálunk a sikeres szereplésért!