SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2012. november

Teljes az SZTE Konfuciusz Intézet oktatói gárdája - egy héten belül megkezdődik a kínai nyelv oktatása a partneriskolákban

Kinai_tanarok_konfuciusz

November 25-én, vasárnap végre megérkezett „utolsó” két tanárunk is Magyarországra. Az SZTE Konfuciusz Intézet oktatói gárdája ezzel öt főre gyarapodott.

2012. november 27.

A tanárnők megérkezésével egy héten belül elindul a kínai nyelvoktatás az Intézet partneriskoláiban: a Ságvári Endre Gimnáziumban, a Gregor József, a Madách Imre és a szőregi Kossuth Lajos Általános Iskolában. 2013 tavaszán a nebulóknak máris lehetőségük lesz megcsillogtatni nyelvtudásukat: a Kínai Állam hivatalos gyermek-nyelvvizsgáján vehetnek részt az SZTE Konfuciusz Intézet szervezésében.