SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2020. december
Konfuciusz Intézet 2020. december

SZTE_KI_Kepeslap

Kedves Érdeklődők! Intézetünk 2020. december 21-től 2021. január 3-ig zárva tart.

konferencia

Éves számvetést és a jövőre való felkészülést tartottak online formában az európai Konfuciusz Intézetek. A tanácskozáson a Szegedi Tudományegyetem vezetői is részt vettek. Megtudtuk: az ország egyetlen kínai online nyelvvizsgáját a szegedi intézetben tartották.

rektori_kiemelt

A Kínai Népköztársaság Magyarországi Nagykövetsége, a Szegedi Tudományegyetem Konfuciusz Intézete, a Kínai Állami Turisztikai Hivatal Budapest, a Kossuth Kiadói Csoport−FLTRP Kínai Szerkesztőségi Irodája, a Tradeland Kft. és további partnerek támogatásával KÍNA − MOST IS KÖZEL címmel „fotóalbum” pályázatot hirdet.